Peržiūrėti

Viso: 0.00€

 

Susisiekite telefonu: +370 630 20570

Prekių katalogas

Pamokos


KIŠKIS IŠ MODELINO

VELYKINIS KIAUŠINIS SU PLUNKSNOMIS

TERMO PLĖVELĖ ANT TEKSTILĖS

Ornamentai, pamokos, TERMO PLĖVELĖ ANT TEKSTILĖS

TermoFix plėvelė - tai puiki priemonė norint greitai ir efektingai dekoruoti tekstilę. Lengvai karpoma ir klijuojama. Na o užfiksavus lygintuvu dekoruotus gaminius galima skalbti.

Dekoruokite ja pirkinių krepšius, marškinėlius, kepuraites ir kitus tekstilės gaminius. 

Plačiau

DEKORAVIMAS SU TRAFARETU

Ornamentai, pamokos, DEKORAVIMAS SU TRAFARETU

Dekoravimas trafaretais - tai paprastas ir greitas būdas dekoruoti. 

Trafaretais galima dekoruoti praktiškai bet kokį paviršių: : akmenį, medinį, plastikinį, stiklinį, keramikinį, medžiaginį. Jums tereikia pasirinkti tinkamus dažus, kurie priklauso nuo medžiagos ant kurios norėsite perkelti trafareto piešinį. 

Trafaretai yra daugkartinio naudojimo, lengvai plaunami ir neplyštantys, todėl panaudoję jį ant vienos medžiagos, vėliau tą patį piešinį galėsite perkelti ant skirtingų objektų. 

Plačiau

ŠIRDIS IŠ PAGALIUKŲ

Ornamentai, pamokos, ŠIRDIS IŠ PAGALIUKŲ

Širdis - meilės simbolis. Kodėl neapdovanojus šiuo simboliu savo artimųjų, kai pagaminti taip lengva? Tokia dovana suminkštins net kiečiausią širdį.

Plačiau

DROBĖS DEKORAVIMAS SU Pouring MEDIUMU

Ornamentai, pamokos, DROBĖS DEKORAVIMAS SU Pouring MEDIUMU

"Pylimo" dažų technika sparčiai populiarėja dėl savo paprastumo ir nenuspėjamo rezultato. Tai nesudėtinga technika , todėl net ir niekad netapęs ar nedekoravęs žmogus, po vieno bandymo galės drąsiai vadintis šios technikos profesionalu. 

Pylimo technikai skirtus dažus rasite https://www.ornamentai.lt/dazai-markeriai/akriliniai-da%C5%BEai/akriliniai-da%C5%BEai-liejimui/ 

Plačiau

PIEŠTUKO ANTGALIS IŠ MODELINO

Ornamentai, pamokos, PIEŠTUKO ANTGALIS IŠ MODELINO

Sukurkite individualų savo mėgstamo pieštuko dekorą. 

Plačiau

DEKUPAŽUOTAS PAUKŠTELIS

Ornamentai, pamokos, DEKUPAŽUOTAS PAUKŠTELIS

Kai šiek tiek pasidžiaugiame sniegu, nejučia pradedame laukti pavasario. O kol už lango žiema, pavasarį galime susikurti namuose. Dekupažuotas paukštelis, kuriam prireiks nereikalingo laikraščio ar žurnalo, lipnios juostelės, dekupažinio plono popieriaus, dekupažinių klijų ir vielos kojoms arba jau pagamintų paukščio kojų.

Plačiau

INDELIS DEKORUOTAS KARŠTAIS KLIJAIS

Ornamentai, pamokos, INDELIS DEKORUOTAS KARŠTAIS KLIJAIS

Ne visi gražūs darbai turi būti sudėtingi. Dažnai unikalumas slypi paprastume. Tad šįkart kviečiame pasigaminti indelį, kurį galėsite panaudoti kaip vazelę, žvakidę ar tiesiog namų dekoraciją. Reikės stiklinio indo ar tiesiog stiklainio, akrilinių dažų, karštų klijų šautuvo bei kempinėlės ar teptuko. 

Plačiau

KALĖDINIS KONKORĖŽIS

Ornamentai, pamokos, KALĖDINIS KONKORĖŽIS

Metas namams įpūsti kalėdinės dvasios ir sukurti ką nors jaukaus ir šilto.  Šį kartą siūlome pasigaminti kalėdinius konkorėžius iš popieriaus ir putplasčio burbulo. 

Plačiau

KALĖDINIS MIESTELIS BURBULE

Ornamentai, pamokos, KALĖDINIS MIESTELIS BURBULE

Artėjant laukimiausioms metų šventėms, nejučia įsivaizduojame jaukų, snieguotą, švieselių ir degančių židinių nušvietą miestelį. Tad kodėl viso to jaukumo nesudėjus į burbulą ir nepasikabinus ant eglutės? Puiki ir paprasta idėja, kuri galės tapti tiek eglutės puošmena, tiek jaukia rankų darbo dovana artimiesiems.

Plačiau

FĖJŲ NAMELIS

Ornamentai, pamokos, FĖJŲ NAMELIS

Miniatūros visada traukia žvilgsnį savo mažumu, mielumu ir kruopštumu. O kodėl nepaįvairinus savo interjero fėjų nameliu?

Plačiau

KATĖS IŠ POLISTIROLIO

Ornamentai, pamokos, KATĖS IŠ POLISTIROLIO

Linksmas kūrybinis procesas kuriant gyvūnus iš skirtingų polistirolio figūrų.

Plačiau

DEKORUOTI INDELIAI IŠ MODELINO

Ornamentai, pamokos, DEKORUOTI INDELIAI IŠ MODELINO

Ore džiūstančio modelino dirbiniai - greitas ir puikus rezultatas !

Plačiau

NEUŽMIRŠTUOLĖS IŠ POLIMERINIO MOLIO

Ornamentai, pamokos, NEUŽMIRŠTUOLĖS IŠ POLIMERINIO MOLIO

Neužmištuolė - tai simboliu Lietuviams tapusi gėlė. Žuvusius ir nukentėjusius kovojant už Lietuvos laisvę atminkime ne liūdesiu, o džiaugsmu ir dėkingumu. Parodykime, jog jų dovana ateities kartoms neliko pamiršta. Parodykime, kad  mūsų daug. Kad esame dėkingi. 

Taigi kviečiame susikurti mažą aksesuarą ir juo pasipuošus PRISIMINTI.

 

Plačiau

GĖLĖ IŠ KREPINIO POPIERIAUS

Ornamentai, pamokos, GĖLĖ IŠ KREPINIO POPIERIAUS

Gėlės, kurios nenuvysta? O, taip įmanoma! Pasigaminkite mėgstamą gėlę, jų puokštę ar interjero dekoraciją iš nuostabaus krepinio popieriaus ir mėgaukitės ja!

Plačiau

DĖŽUTĖ DEKORUOTA STIKLO MOZAIKA

Ornamentai, pamokos, DĖŽUTĖ DEKORUOTA STIKLO MOZAIKA

Dėžutės ar kito medinio gaminio dekoravimas daužyto stiklo mozaika. Sukurkite mozaikos kūrinį ant pasirinkto daikto paviršiaus: veidrodžio rėmelio, vazos ar papuošalų dėžutės, o gal net ant medinio padėklo ar lėkštelės. Šia technika nereikalauja spec. įgudžių, todėl visada gausis gražus ir orginalus kūrinys. 

Plačiau

PIEŠTUKINĖ PUOŠTA LIPNIOMIS JUOSTELĖMIS

Ornamentai, pamokos, PIEŠTUKINĖ PUOŠTA LIPNIOMIS JUOSTELĖMIS

Pieštukinė - neatsiejamas mokslų metų pradžios atributas. O kad pieštukinė būtų unikali, ją galime patobulinti patys. Reikės medinės, kartoninės, o gal tiesiog senos ir jau pabodusios pieštukinės, dekoratyvių lipnių juostelių ir lako viskam užtvirtinti.

Plačiau

BURBULAS DEKORUOTAS POPIERIAUS GĖLYTĖMIS

Ornamentai, pamokos, BURBULAS DEKORUOTAS POPIERIAUS GĖLYTĖMIS

Nuolat ieškantiems, kaip pagyvinti savo namus ar šventę, siūlome dekoratyvinio skylamušio pagalba kirsti įvairius motyvus ir jais dekoruoti putplasčio formas. Šiuo atveju dekoruosime putplasčio burbulą gėlytėmis. Tokia puošmena gali būti tiesiog namų dekoro detalė, o galbūt net puošti svarbiausias Jūsų šventes. Jums reikės: putplasčio burbulų, popieriaus, skylamušio ir smeigtukų.

Plačiau

KAROLIAI IŠ POLIMERINIO MOLIO

Ornamentai, pamokos, KAROLIAI IŠ POLIMERINIO MOLIO

Polimerinis molis - tai masė panaši į plasteliną, kuri pakaitinta sukietėja. Naudojimas: rankomis modelinas išminkomas kol suminkštėja, tada lipdomas norimas daiktas. Kai gaunamas norimas rezultatas, daiktą kaitiname orkaitėje pagal instrukcija. 

 

Plačiau

MUILO GAMYBA

Ornamentai, pamokos, MUILO GAMYBA

Manoma, kad muilą jau vartojo senovės šumerai, babiloniečiai, Senovės Romoje. Vėliau naudojo ir gamino germanai ir galai. Pramoniniu būdu Europoje muilas pradėtas gaminti XV amžiuje. XVII aamžiaus pabaigoje gamyba padidėjo atradus pigesnį sodos gaminimo būdą. Lietuvoje pirmosios muilo dirbtuvės įsteigtos XIX amžiaus pradžioje. 1900 m. ypač daug buvo gaminama skystojo muilo Vilniaus ir Kauno gubernijose (apie 4 000 t). XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje įsteigti muilo fabrikai Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Rankų darbo muilas smagus ir kvapnus užsiėmimas, kuris nepalieka abėjingų. Muiliukai gali tapti tiek dovana, tiek namų interjero detale. Formų, spalvų ir kvapų įvairovė leis Jums sukurti savo tobulą muilą kiekvieną kartą atrandant kažką naujo. 

Plačiau

DEKORUOTI AKMENUKAI NUOTRAUKOMS

Ornamentai, pamokos, DEKORUOTI AKMENUKAI NUOTRAUKOMS

Nuostabioms atostogoms prisiminti - laikikliai nuotraukoms, pagaminti dekoruojant atostogų metu prie jūros surinktus akmenukus! Nereikia ypatingų sugebėjimų piešti, naudoti kompozicijos pagrindus ar panašiai. Viskas daug paprasčiau - pasirinkite patinkamas spalvas ir jomis dekoruokite akmenis.

Plačiau

PAVEIKSLĖLIS VAIKO KAMBARIUI AR DOVANAI

Ornamentai, pamokos, PAVEIKSLĖLIS VAIKO KAMBARIUI AR DOVANAI

Kartais tereikia mažos detalės, kad kambarys taptų dar jaukesnis, mielesnis, kad skatintų fantaziją ir norą žaisti.

Paprastai pagaminas paveikslėlis puiki išeitis - ją galima kurti kartu su vaiku. Vaikui augant, o jo mėgstamiems personažams keičiantis, dekoraciją-paveikslėlį nesudėtinga perdaryti.
Pamokos šaltinis: https://www.trimcraft.co.uk/

Plačiau

PUOKŠTĖS KŪRIMAS IŠ EVA GUMOS

Ornamentai, pamokos, PUOKŠTĖS KŪRIMAS IŠ EVA GUMOS

Gėlės tinka įvairioms progomis, o kartais taip malonu gauti gėlių visai be progos!
Nevystanti gėlių puokštė, sukurta iš puikios rankdarbių medžiagos - eva gumos, kitaip dar vadinamos crepla guma ar crepla popieriumi.

Šiam puikiai nuotaiką pakeliančiam rankdarbiui sukurti Jums reikės tik kelių spalvų eva gumos, juostelės, žirklių ir laiko.

Plačiau

KIAUŠINIO DEKORAVIMAS AUKSAVIMO TECHNIKA

Ornamentai, pamokos, KIAUŠINIO DEKORAVIMAS AUKSAVIMO TECHNIKA

Terminas "auksavimas" ar "folijavimas" reiškia dekoravimo techniką, kuri atliekama padengiant įvairius medinius, akmeninius ar metalo paviršius folijos lapais, drožlėmis ar milteliais, siekiant jiems suteikti ploną blizgaus paviršiaus metalo efekto sluoksnį.
Auksinis kiaušinis nuo senų senovės reiškia turtą. Pabandykite patys pasigaminti auksu dengtus kiaušinius Šv.Velykų stalui dekoruoti!

Plačiau

KIAUŠINIO DEKORAVIMAS MARMURAVIMO DAŽAIS

Ornamentai, pamokos, KIAUŠINIO DEKORAVIMAS MARMURAVIMO DAŽAIS

Artėjant pačiai iškiliausiai pavasario šventei, visi sukame galvą, kaip šiemet pradžiuginti savo artimuosius spalvingais margučiais. Kiaušinių marginimas marmuro efekto dažais - greitas bei labai visų pamėgtas būdas. Siūlome išbandyti visiems, kurie šio būdo dar neišbandė. Pažadame, kad liksite maloniai nustebę. Tereikia pasirinkti kelias spalvas ir galite mėgautis unikaliais ir nuotaikingais kiaušiniais.

Jums prireiks:

 • Putplasčio, plastiko ar virto natūralaus kiaušinio;
 • Marabu marmuro efekto dažų;
 • Medinių iešmelių;
 • Indo su vandeniu (tiks senas plastikinis indelis, kurio negaila bus vėliau išmesti).

Plačiau

PUODELIO DEKORAVIMAS SPIRITINIAIS DAŽAIS

Ornamentai, pamokos, PUODELIO DEKORAVIMAS SPIRITINIAIS DAŽAIS

Ši dekoravimo technika žinoma jau daugybę amžių, taip buvo dekoruojami papuošalai, senovinės knygos ir žemėlapiai. Kiekvieną kartą šia technika dekoruoti gaminiai atrodo naujai ir stilingai. Tai labai greitas dekoravimo būdas, jums reikės susiruošti viską iš anksto ir veikti labai greitai. Pirmam kartui siūlome nedekoruoti viso puodelio, o pasirinkti tik vieną jo pusę.  

Jums prireiks: norimos spalvos Spiritinių dažų, šiek tiek spiritinio skiediklio, šiaudelio, dviejų teptukų (vieno dažams, kito tirpikliui)  ir keramikinio jau glazūruoto  puodelio ar kito indo. Tai gali būti ir stiklinė , lėkštė ar dubuo, o gal būt visas pietų servizas.

Svarbiausiai, kad gaminys kurį planuojate dekoruoti būtų lygus, neporėtas, ir atsparus spiritiniams tirpikliams. 

 

LUCY AKINS nuotraukos. 

 

Plačiau

ŠOKĖJA IŠ PAPJĖ MAŠĖ

Ornamentai, pamokos, ŠOKĖJA IŠ PAPJĖ MAŠĖ

Papjė mašė idėja iš popieriaus masės daryti trimačius erdvinius daiktus egzistavo nuo popieriaus atsiradimo laikų. Papjė mašė gaminiai įvairiais laikais buvo madingi ne vienoje šalyje ir vis dar yra vienas mėgstamiausių ir paprasčiausių būdų kurti tūrinius darbelius.

Šį kartą kursime šokėją. Reikės vielos karkasui sukurti, papjė mašė masės, šiek tiek klijų bei akrilinių dažų.

Plačiau

SUSITRAUKIANČIO PLASTIKO SAPNŲ GAUDYKLĖ

Ornamentai, pamokos, SUSITRAUKIANČIO PLASTIKO SAPNŲ GAUDYKLĖ

Amerikos indėnai pirmieji pamėgino sukelti gerus sapnus ir atsikratyti košmarų. Taip jie sugalvojo sapnų gaudykles.

Sapnų gaudyklė skirta apsaugoti nuo nakties ore skrajojančių blogų sapnų. Nesant sapnų gaudyklių, jie neva laisvai plaukioja, gali aplankyti ir išgąsdinti kiekvieną miegantįjį. Sapnų gaudyklės sugauna blogus sapnus,o ryto saulės spinduliai juos sunaikian. Sakoma, kad taip pagautas ir sunaikintas sapnas negali daugiau aplankyti žmonių, jis daugiau nebeskraido ore.

Tad kodėl nepasigaminus sapnų gaudyklių patiems? Sapnų gaudyklę šį kartą gaminsime iš susitraukiančio plastiko.

Plačiau

DĖKLAS TELEFONUI IŠ FILCO

Ornamentai, pamokos, DĖKLAS TELEFONUI IŠ FILCO

Nerandate parduotuvėje savo tobulo telefono dėklo? Juk galite jį pasigaminti ir patys! Filcas ir tekstilės markeriai nepakeičiamas duetas. Kerpame, dekoruojame, siūname ir džiaugiamės rankų darbo savo svajonių dėklu.

Plačiau

RAKTŲ PAKABUKAS IŠ SAGŲ

Ornamentai, pamokos, RAKTŲ PAKABUKAS IŠ SAGŲ

Mamoms iš sagų gaminome sages, o tėčius siūlome pradžiuginti raktų pakabuku. Reikės tik kelių skirtingų sagų, virvelės ir kabinimo detalės. Toks aksesuaras tėtį lydės visur ir visada kartu su automobilio, darbo ar namų raktais.

Plačiau

SAGĖ IŠ SAGŲ

Ornamentai, pamokos, SAGĖ IŠ SAGŲ

Artėjant mamos dienai dalinamės paprasta ir pavasariška idėja, kaip padaryti sagę iš spalvingų sagų. Toks nuoširdus ir širdžiai mielas darbelis nustebins bet kurią mamą. Prireiks tik sagų, klijų bei virvelės.

Plačiau

STIKLO ORNAMENTAI

Ornamentai, pamokos, STIKLO ORNAMENTAI

Net tamsiomis rudens ir žiemos dienomis nederėtų pamiršti spalvų bei blizgesio. Spalvingi stiklo ornamentai gali puošti Jūsų namų langus, interjerą, o gal net Kalėdinę eglutę. Paprasta, greita ir originalu. Prireiks stiklo formų, keletos skirtingų spalvų stiklo dažų, pačio paprasčiausio aliejaus bei birių blizgučių.

Plačiau

DEKUPAŽAS SU CRACLE EFEKTU

Ornamentai, pamokos, DEKUPAŽAS SU CRACLE EFEKTU

Labiausiai mėgstama priemonė paviršių sendinimui yra  vienkomponentis sendinimo lakas.Pažiūrėkime, kokį skilimo efektą duoda italų gamintojų Stamperia ženklo vienkomponentis sendimo lakas Country Style Crackle.

 

 

Plačiau

DĖŽUTĖS DEKORAVIMAS DEKUPAŽO TECHNIKA

Ornamentai, pamokos, DĖŽUTĖS DEKORAVIMAS DEKUPAŽO TECHNIKA

Dekupažo techniką XII a. išrado kinai.Šiandien šis užsiėmimas yra virtęs masiniu hobiu, suteikiančiu žmogui saviraiškos  galimybę.

Norime Jums pristatyti Stamperia (Italija) dvikomponentę sendimo priemonę dekupažo technikai VETRO CRACKLE.

Plačiau

MAIŠELIS DEKORUOTAS IŠSIUVINĖTU FILCU

Ornamentai, pamokos, MAIŠELIS DEKORUOTAS IŠSIUVINĖTU FILCU

Sportinės aprangos krepšį jau dekoravome, o dabar siūlome originaliai dekoruotį maišelį. Prireiks tik maišelio, sintetinio filco su skylutėmis, adatos ir storesnio siūlo. Siuvinėsime, prisiųsime ir galėsime keliauti tiesiai į parduotuvę!

Plačiau

SPORTINĖS APRANGOS KREPŠYS

Ornamentai, pamokos, SPORTINĖS APRANGOS KREPŠYS

Naujus mokslo metus pradėkime su naujais krepšiais sportinei aprangai. Prireiks tik šviesaus natūralaus audinio krepšio, dažų tekstilei ir keletos spaudų. Būkime spalvingi ir išskirtiniai!

Plačiau

3D RĖMAS

Ornamentai, pamokos, 3D RĖMAS

Nusibodo piešiniai ar paveikslai ant sienų ir norisi kažko kitokio? 3D paveiklas/dekoracija gali būti puikus sprendimas, norintiems pagyvinti savo namus, sodybą ar vasarnamį. O ir pačiam pasigaminti yra labai nesudėtinga. Tad kibkime į darbą!

Plačiau

MOZAIKA ANT STIKO

Ornamentai, pamokos, MOZAIKA ANT STIKO

Įvairiausi spalvingi ornamentai, paveikslėliai bei raštai ant stiklo pradžiugins net pačius liūdniausius. Dekoraciją savo namams gaminkite patys ar leiskite pasireikšti vaikams. Kūrybos procesas bus ne ką mažiau gerų emocijų suteikiantis nei pats darbelis. Spalvų, spalvų ir dar kartą spalvų!

Plačiau

PAKVIETIMAS "BRAŠKĖ"

Ornamentai, pamokos, PAKVIETIMAS

Jei rengiate šventę vasarą, būtinas ir vasariškas pakvietimas. O kas labiau skelbia apie vasarą, jei ne braškės? Nesudėtinga, minimalistiška 3D atvirutė gerai nuteiks visus Jūsų svečius. Nepamirškite ir į meniu įtraukti braškių!

Plačiau

DĖŽUTĖ SMULKMENOMS

Ornamentai, pamokos, DĖŽUTĖ SMULKMENOMS

Galbūt turite daug papuošalų, detalių ar kitokių smulkmenų, kurios niekaip neranda vietos Jūsų namuose? O gal žadate dovanoti dovanas artimiesiems, tačiau nežinote, kaip gražiai ir jaukiai tai supakuoti? Unikali, rankų darbo dėžutė gali būti puiki išeitis. Prireiks tik dėžutės formos ir priemonių jai dekoruoti. Šįkart marginkime paukščiukus.

Plačiau

SPALVINGI BATAI

Ornamentai, pamokos, SPALVINGI BATAI

Jei norite išskirtinių, spalvingų bei vienetinių batų, juos nesunkiai galite pasigaminti. Tereikės pasitelkti savo fantaziją ir purškiamus dažus į pagalbą!

Plačiau

MARŠKINĖLIAI SU NUOTRAUKA

Ornamentai, pamokos, MARŠKINĖLIAI SU NUOTRAUKA

Turite nuotrauką ar paveikslėlį, kuris tobulai tiktų ant marškinėlių? Viskas yra įmanoma. Namų sąlygomis galite greitai ir paprastai pasigaminti mėgstamus marškinėlius.

Plačiau

ATVIRUTĖ "DRUGELIS"

Ornamentai, pamokos, ATVIRUTĖ

Artėja gimtadienis, krikštynos ar kita šventė? Nustebinkite artimuosius rankų darbo atvirute. Rinkitės spalvas, kirpkite, klijuokite ir sukursite unikalią vienetinę atvirutę, kuri bus žymiai svarbesnė ir mielesnė nei atvirutė iš prekybos centro.

Plačiau

Vilnos viščiukai

Ornamentai, pamokos, Vilnos viščiukai

Linksmieji viščiukai pirmieji primins Jums apie artėjančias pavasario šventes ir neleis paskęsti kasdienybėje. Pasigaminkite ir papuoškite namus žaismingomis dekoracijomis iš veltinio.

Plačiau

PAUKŠČIAI IŠ GIPSINIO BINTO

Ornamentai, pamokos, PAUKŠČIAI IŠ GIPSINIO BINTO

Kalendorius rodo pavasarį, tad pats metas pasikviesti begrįžtančius paukščius ir į savo namus. Paprastai pagaminami, tačiau ypatingai spalvingi ir akį džiuginantys paukščiai gali tapti puikia dekoracija, o jų gaminimas - puikia pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Plačiau

DEKORUOTI VAZONAI UŽMARŠIEMS

Ornamentai, pamokos, DEKORUOTI VAZONAI UŽMARŠIEMS

Pavasarį sudygus pirmiesiems daigams neprisimenate, kur ir ką pasėjote? Siūlome nuotaikingą idėją vazonų dekoravimui, kuri neleis pamiršti, kur apgyvendinote savo mėgstamiausias prieskonines žoleles ar išdaiginote gražiausias gėles.

Plačiau

DEKORUOTAS POLISTIRENO KIAUŠINIS

Ornamentai, pamokos, DEKORUOTAS POLISTIRENO KIAUŠINIS

Dekupažo technika dekoruotas polistireno kiaušinis - puiki šventinė dekoracija pavasario šventei.

Plačiau

GAMINIAI IŠ NEAUSTINIO VILNOS AUDINIO

Ornamentai, pamokos, GAMINIAI IŠ NEAUSTINIO VILNOS AUDINIO

Norime jums pristatyti neaustinį vilnos audinį „Prefelt“. Jis yra iš 100%  18 mic. merino vilnos.Tai puikus pagrindas vėlimui, tinka drabužių ir aksesuarų gamybai.

Plačiau

SAGOS KITAIP

Ornamentai, pamokos, SAGOS KITAIP

Sagas galima panaudoti netradiciškai, iš jų pasigaminti karolius, seges , apyrankes ir net auskarus. Svarbiausia , kad  tai taip paprasta ir neužima daug  laiko. Pristatysime Jums keletą pačių paprasčiausių būdų , kaip išradingai panaudoti sagas.

Plačiau

ŠILKO SKAROS MARGINIMAS RIŠTINE TECHNIKA

Ornamentai, pamokos, ŠILKO SKAROS MARGINIMAS RIŠTINE TECHNIKA

Daugelį norinčių tapyti ant šilko stabdo neturėjimas piešimo įgūdžių, baimė, kad nutapytas motyvas nebus patrauklus ir estetiškas. Todėl norime Jums pristatyti labai paprastą šilko marginimo techniką, kuri leis jums be įtampos kurti gražius ir spalvingus darbus.

Plačiau

MUILO GAMYBA

Ornamentai, pamokos, MUILO GAMYBA

Muilo gamyba nesudėtingas, bet labai įdomus procesas, kurio metu Jūs galite pasirinkti ir muilo formą ir spalvą ir kvapą, galite eksperimentuoti su jo sudėtimi, bei faktūra. Internetinė parduotuvė www.ornamentai.lt pristato puikios kokybės  Šveicarų firmos GLOREX AG  muilo bazes ir priedus.

Plačiau
 • Susisiekite su mumis:

  +370 630 20570
 • Ožeskienės g. 15,
  Kaunas

 • El. paštas

  info@ornamentai.lt
 • Socialiniai tinklai:

  Naujienlaiškio prenumerata