Peržiūrėti

Viso: 0.00€

 

Susisiekite telefonu: +370 630 20570

Prekių katalogas

Susitraukiantis plastikas, permatomas A4 (1vnt)

Prekės kodas: AR3-700-4

Aprašymas


Susitraukiantis plastikas papuošalų, dekoracijų gamybai.
Permatomas, A4 formato

Kaitinamas šis plastikas susitraukia ir sustorėja. Iš jo galima pasigaminti įvairių detalių, tinkančių dekoravimui, skrebinimui, juvelyrikos dirbiniams ir pan.
Naudojimas:
1. Ant skaidraus plastiko lapo nupieškite piešinį su nenusiplaunančiu (permanentiniu) markeriu arba atspauskite antspaudukus su permanentiniu rašalu. Šį plastiką taip pat galima spalvoti  spalvotais pieštukais, tik pirmiausiai jo paviršių reikia pašiaušti labai smulkiu švitriniu popierium, t.y. sukamaisiais judesiais plastiko paviršių šveiskite tol, kol paviršius pasidarys matinis. Tada pieštukai lengviau "prikibs" prie plastiko. Taip pat plastiką galima dažyti "Alcohol Inks" dažais.
2. Išsikirpkite nupieštą/atspaustą motyvą. Jei iš plastiko pagamintą gaminį norėsite kabinti, tai iškart iškirskite ir skylutes. Plastikas susitrauks maždaug 7 kartus - taigi, skylutė taip pat sumažės).
3. Iškirptas detales sudėkite ant kepimo popieriaus ir kepkite orkaitėje 160C temperatūroje keletą minučių. Kepdamas plastikas susiraitys, bet kai susitrauks ir sustorės, detalės išsilygins. Jei iškepus detalės vis dar turės banguotumą, iškart ištraukus iš orkaitės prispauskite plastiko detales su kokiu sunkiu daiktu, kad paviršius išsilygintų. Galima plastiką šildyti ir specialiu karšto oro fenu, skirtu rankdarbiams.

 

Prekinis ženklas: Creativ Company AS (Peržiūrėti kitas tiekėjo prekes)

Sandėlyje (vnt.): 0

1.30 EUR
 • Susisiekite su mumis:

  +370 630 20570
 • Gedimino g. 15,
  Kaunas

 • El. paštas

  info@ornamentai.lt
 • Socialiniai tinklai:

  Naujienlaiškio prenumerata