Peržiūrėti

Viso: 0.00€

 

Susisiekite telefonu: +370 630 20570

Prekių katalogas

Kirtimo plokštelė Sizzix Thinlits - Delicate Letters

Prekės kodas: 661041

Aprašymas


Kirtimo plokštelė Sizzix Thinlits.
Kirtimo plokštelės Sizzix Thinlits yra skirtos kurti stulbinančius papuošimus atvirutėms, kvietimams, stalo kortelėms, albumų puslapiams, įvairiems popieriaus dekoravimo/skrebinimo projektams.
Raidės išmatavimai nuo 0,32x0,64cm iki 2,86x0,95cm.
Šios plokštelės yra ypač plonos, tačiau labai tiksliai iškerta atskiras formas iš kartono, popieriaus, metalo folios ar vaškinio popieriaus.
Rekomenduojama popieriaus gramatūra 200 gsm. Kadangi kirtimo plokštelių formos yra sudėtingos ir smulkios, gali tekti kirsti kelis kartus.
Plokštelės tinka Sizzix®BIGkick™, BigShot™ ir Vagabond™ kirtimo mašinoms.

Norėdami iškirsti formelę, turite į kirtimo mašiną sluoksniuotai sudėti pagrindinę platformą, permatomą kirtimo paduką (Cutting Pad), popierių, kirtimo formelę ir vėl permatomą kirtimo paduką. Jei naudojate Essential platformą ar Solo platformą, darbui bus papildomai reikalingas kilimėlis - adapteris.
Kadangi Thinlits tipo kirtimo plokštelės yra smulkios, detališkos, gali tekti kirtimo procesą pakartoti iki 3 kartų. Kad būtų lengviau atskirti kirtimo formelę nuo iškirstos popierinės detalės, gamintojas rekomenduoja prieš kirtimą tarp kirtimo plokštelės ir popieriaus dėti sluoksnį vaškinio popieriaus.

Prekinis ženklas: Sizzix (Peržiūrėti kitas tiekėjo prekes)

Sandėlyje (vnt.): 1

20.10 EUR
Įdėti į krepšelį
 • Susisiekite su mumis:

  +370 630 20570
 • Gedimino g. 15,
  Kaunas

 • El. paštas

  info@ornamentai.lt
 • Socialiniai tinklai:

  Naujienlaiškio prenumerata