Peržiūrėti

Viso: 0.00€

 

Susisiekite telefonu: +370 37 202911

Prekių katalogas

Kaip pirkti


Taisyklės perkantiems e-parduotuvėje www.ornamentai.lt

Prekių užsakymas, apmokėjimas ir pristatymas bei prekių grąžinimas

Jei esate naujas vartotojas, norėdami apsipirkti, galite prisiregistruoti ir apsiperkant kaupti užsakymų sumas, kad gautumėte nuolaidą, arba pirkti kaip svečias.

Norėdami pirkti kaip svečias, surinkite į krepšelį visas Jums reikalingas prekes, paspauskite "UŽSAKYTI". Atsidariusiame lange lietuviškomis raidėmis suveskite visą reikalingą informaciją, t.y., el. paštą, vardą, pavardę, telefono nr., adresą, miestą ir pašto kodą. Taip pat pasirinkite pristatymo ir mokėjimo būdą ir paspauskite "TĘSTI UŽSAKYMĄ".


Norėdami prisiregistruoti, pasirinkite mygtuką "REGISTRUOTIS". Atsidariusiame lange įveskite savo elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir pasirinkite, kad sutinkate su el.parduotuvės taisyklėmis. Tuomet spauskite "REGISTRUOTIS".


Norėdami pirkti pasirinktą prekę, pasirinkite kiekį ir įdėkite prekę į krepšelį. Krepšelyje galite redaguoti prekės kiekį. Kai baigsite rinkti prekes, spauskite "UŽSAKYTI" ir pasirinkite pristatymo būdą. Pristatymo kaina nurodoma atsižvelgiant į užsakomų prekių svorį.


Užsakymą galite apmokėti iš karto, pasirinkdami savo banką,per OPAY sąsają "bank-link".Jei neturite galimybės apmokėti iš karto rinkitės mokėjimą bankiniu pavedimu,kurį turite atlikti per 24 val.Į savo el.paštą gausite automatiškai sugeneruotą laišką su nuoroda į PVM sąskaitą-faktūrą (jei negausite sąskaitos apmokėjimui, būtinai susisiekite su parduotuvės administratore info@ornamentai.lt arba tel. 8 37 202911). Taip pat galite prekes užsakyti ir apmokėti atsiimant užsakymą mūsų parduotuvėje. Tokie užsakymai turi būti atsiimti ir apmokėti per 3 darbo dienas , adresu Gedimino g. 15, Kaunas. Neatvykus per nurodytą laiką , užsakymas yra anuliuojamas. 


Kai tik mokėjimas bus atliktas, prekes išsiųsime, o Jums atsiųsime el.paštu žinutę, kad Jūsų užsakymas išsiųstas.Jei pasirinkote atsiėmimą parduotuvėje,tuomet laukiame Jūsų atvykstant sekančią dieną, nuo užsakymo pateikimo, jei norite atsiimti tą pačią dieną, parašykite mums komentaruose ir mes suruošime Jūsų užsakymą anksčiau.Jūsų užsakytas prekes pristatys Lietuvos paštas, LP Express kurjeris arba jas galėsite pasiimti Omniva arba LP Express terminaluose per 1-3 d.d. nuo apmokėjimo datos.Užsakytas prekes taip pat galite atsiimti ir parduotuvėje adresu - Gedimino g. 15, Kaune, tel. 8 37 202911. 


Jei užsakymo suma 60.00 Eur ir daugiau - pristatymas nemokamas* visoje Lietuvoje, UAB Ornamentai patys pasirenka per ką siųsti užsakytas prekes. Jei užsakymo suma mažesnė nei 60.00 Eur, pristatymo kaina priklauso nuo užsakytų prekių bendro svorio ir vežėjų paslaugų tarifų. Pristatymas į užsienio valstybes pagal tarptautinių pašto korespondencijos siuntų ir siuntinių siuntimo tarifus (daugiau informacijos - www.post.lt).

* Kai akcija skelbiama visoms prekių kategorijoms, nemokams pristatymas negalioja.

Prekių grąžinimas

Jei gauta prekė Jums netiko, Jūs galite ją grąžinti per 14 dienų, nuo tos dienos kai prekę gavote.Per šį laiką atsisakyti prekės galite dėl bet kokios priežasties, net jei tiesiog persigalvojote.Pinigai už prekę bus grąžinti per 14 dienų, nuo gauto pranešimo apie grąžinamą prekę.Apie prekės atsisakymą prašome informuoti raštu (laišku ar e-mail info@ornamentai.lt).Pirkėjas grąžindamas prekę pardavėjui, padengia pristatymo išlaidas.Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota. Grąžinama prekė gali būti pristatoma ir asmeniškai į UAB Ornamentai buveinę, adresu Gedimino g. 15, Kaunas.

Jei grąžinama prekė buvo iš nemokamo pristatymo, tuomet pirkėjas turi apmokėti pristatymo išlaidas UAB Ornamentams.Pristatymo išlaidos minusuojamos iš grąžinamos prekės  kainos.

Šia prekės grąžinimo tvarka galite pasinaudoti tuo atveju, jei prekė nebuvo sugadinta, nepasikeitė jos išvaizda, nebuvo naudojama, nesugadinta jos originali pakuotė.

Šios taisyklės galioja perkantiems e-parduotuvėje www.ornamentai.lt

 • Susisiekite su mumis:

  +370 37 202911
 • Gedimino g. 15,
  Kaunas

 • El. paštas

  info@ornamentai.lt
 • Socialiniai tinklai:

  Naujienlaiškio prenumerata